logo - kopie

klassementen RBC

Regio Banen Circuit 2022

13 klassementen, 13 kampioenen!

Naast de mogelijkheid om aan 17 koersmeetings mee te doen, eventueel de loyaliteitsbonus te verdienen, gaan wij ook klassementen bij houden voor de RBC-kampioenen 2022!

In totaal zijn er dertien RBC-klassementen. De dames van de Doordravertjes zullen dit bij gaan houden. Op de website www.doordraven.nl kunt u de tussenstanden volgen. Daarnaast worden de tussenstanden gepubliceerd op de website www.drafbaanalkmaar.nl en www.grasbanen.nl

Op de eerste RBC koersdag van 2023 zullen alle kampioenen gehuldigd worden. 

De standen zijn bijgewerkt t/m de meeting van Alkmaar, 11 december 2022

Stand paarden - overall

positienaampunten1e2e3e4e
1Juliette373431
2Johnny B Goode364331
3Kairouan343423
4Echo Oldeson334220
5Kiss and Ride284121
6Idonia Kingly273311
7Jumilla264100
8Lois Lane253220
Cassidy Byd252314
10Kiss of Fire234100
Iowa River231252
12Lovelylunalevi223201
Luna Charisma223201
Ladies First221332
Hilto de Bertrange221251
16Hulk Vryenesse213111
Levi Europoort213111
Lion’s Wish213111
Kyra Blue210360
20Hequejuela203110
King Fanatic201330
22I Dream With You193101
Ghislaine193012
Joep Swagerman192022
Gently Boko191232
26Marco’s Wish183100
Love is all182210
Handy Wise182121
29Lars Charisma173002
Indy Starlake172201
Piet de Wit171114
Karin170413
33N.L.O.162103
Lisa Alki161035
Hasta la Vista160312
Hind Beuckenswyk160234
37Koraal151204
Goah d’Isere150330
39Madness142020
Lexia Boko141300
Calamintha141211
Dream Burgerheide141130
Mike Kite140321
44Arosa Hazelaar132100
Durk M Boko132100
Manuelas Mission132100
Hermine Sophie131202
Kelsa Europoort131121
Jor di Grou131102
Mister BB130231
51Hasardeuse122010
Ipson Boko122010
Koen n Klasbak122010
Luckystar Fili122010
Esperanzo Dipo TF121112
Jewel Starlake121112
Kanona121031
Ids Mass120214
59Eliot Charisma112001
Hamilton d’Arc112001
Happy New Day112001
Lucina112001
Doc Holiday111200
Jet Bianco111111
Hot Shot Rob111011
66First Sycamore TF102000
Kayan102000
Mick N.Boko102000
Gabor Rais100123
Joan Collins100123
Beau Gaillard100120
El Salsa100120
Ibracadabra100034
74Iamtheonewhoknocks91101
Ichiro Okina91101
Kayla Kingsdeep91101
Gaya Vip90211
Ivresse Blanche90211
79Eye Catcher C81100
Let’s go BR81100
Lochran F.Boko81100
Hollywood Star81011
Go with the flow81003
Katie mon Amie80210
Fip Junior80121
Ivy Fortuna80110
87Mireije Charisma71010
Hira de Lahaye TF71002
Goldrush H70112
Birbo Capar70004
91Kissmequick60200
Meghan Flevo60200
Otero60200
Cover Girl60111
Hailey Vip60111
Hitman60111
Lovely Arctic60111
98Bankrobber51000
Bikini de Larcy51000
Irish Steel51000
Ivor VH51000
Jewel Armstrong51000
Lincoln Transs R51000
Mark Schermer51000
Maverick51000
Maxima Greenwood51000
Milo Bianco51000
Mission Hazelaar51000
Mister Vredebest51000
Hindy Heikant51000
Madoc Worthy51000
Jabellina51000
Lotte Flevo51000
Klaassen Boko51000
Mozart Boko51000
Massai51000
Cubalibre Ferm50110
Ipsa Life50110
Juist Well50110
Kaboom50110
Kay50110
Macarius Boko50021
Djoko’s Way50010
124Faday Scott40101
Flavius Boko40101
Kenickie Kite40101
Llewillem Boko40101
Velten Coco Chanel40101
Cotton Eye Joe40101
Kelly Beuckenswijk40020
Money Maker BR40020
Jacajoro JC40012
133Devil30100
Felicio du Joamax30100
Flaming Glory30100
Hanares30100
Handsome Guy30100
Indy R30100
Izakaya30100
Keizer P Boko30100
Let’s Go Crazy30100
Mounac Lolas30100
Velten Elisabeth30100
Velten Principessa30100
Velten von Steven30100
Hegoa du Boulay30100
Fortuna d’Huon30100
Lotte Greenwood30100
Parodie Vrijthout30100
Mystery S30100
Face It30011
Fiobano30011
Huppe d’Hertals30011
Jonne Cavallo30011
Kees Bianco30011
Mario Flevo30011
157Astrid L Cheri20010
Atlanta20010
Bolton Face20010
Easton AV20010
Finishing Point20010
Fuggedaboutit20010
Godric20010
Grandioso River TF20010
Gruchy20010
Hypnotic Smart20010
Jo Black20010
Jort20010
Kiekeboe20010
Kommaar Well20010
Litchi Vrijthout20010
Montana Transs R20010
Mufasa H Boko20010
Mylo20010
Wild Nature20010
Jarrot River20010
Lightning H Boko20010
Carloforte Font20010
Drogba Apache20010
Lisa Charisma20002
181Diadem Boy10001
Dream Paasloo10001
Esprit de Fael10001
Gerda Favardy10001
Hermione des Apres10001
Imperioso10001
Inola de Loisel10001
Jeanne d’Arc10001
Lest Best Well10001
Lisboa Renka10001
Looping de l’Iton10001
Massimoh10001
Mixilalia10001
Nanadu Vrijthout10001
President Darby10001
Prince Vrijthout10001
Prins Ligus10001
Megan Trottatore10001
Evita d’Estree10001
Medusa J10001
Lindsey Star10001
Ilyn Polly10001

Stand paarden - monté

positienaampunten1e2e3e4e
1Johnny B Goode233121
2Hulk Vryenesse183100
Handy Wise182121
4Doc Holiday111200
5Gently Boko90122
6Ghislaine81011
Cover Girl60111
Gabor Rais60111
9Bikini de Larcy51000
Ivor VH51000
11Cotton Eye Joe40101
12Faday Scott30100
Hanares30100
Ichiro Okina30100
Fiobano30011
16Astrid L Cheri20010
Finishing Point20010
18Diadem Boy10001
Esprit de Fael10001
Evita d’Estree10001

Stand paarden - Trotteur Francais

plaatspaardpunten1e2e3e4e
1Hilto de Bertrange2112500
2I Dream With You1831000
3Hequejuela1730100
4Hamilton d’Arc1120010
Happy New Day1120010
6First Sycamore TF1020000
Hasardeuse1020000
Esperanzo Dipo TF1011020
Beau Gaillard1001201
10Ichiro Okina911010
Ivresse Blanche902110
12Hira de Lahaye TF710020
13Hitman601110
14Bikini de Larcy510000
Jabellina510000
Lotte Flevo510000
Ipsa Life501100
Djoko’s Way500101
19Felicio du Joamax301000
Flaming Glory301000
Hanares301000
Izakaya301000
Hegoa du Boulay301000
Fortuna d’Huon301000
Face It300110
Huppe d’Hertals300110
27Finishing Point200100
Grandioso River TF200100
Gruchy200100
30Diadem Boy100010
Esprit de Fael100010
Gerda Favardy100010
Hermione des Apres100010
Imperioso100010
Inola de Loisel100010
Evita d’Estree100010

Stand paarden - stayers

positienaampunten1e2e3e4e
1Echo Oldeson314210
2Durk M Boko102000
3Hasta la Vista90111
4Beau Gaillard80110
5Calamintha60111
6Ichiro Okina51000
El Salsa50010
8Birbo Capar40001
9Devil30100
Fortuna d’Huon30100
Gabor Rais30011
Hollywood Star30011
Djoko’s Way30000
14Flavius Boko10001
Hamilton d’Arc10001

Stand rijders - professionals

positienaampunten1e2e3e4e
1John Dekker1411415810
2Tom Kooyman13112131012
3Caroline Aalbers1055121514
4Danny Brouwer7912431
5Rick Wester657555
6Micha Brouwer557432
7Jaap van Rijn506432
Niels Jongejans505275
Rob de Vlieger504466
10Chiel Wildhagen466315
11Frans van der Blonk442656
12Ruud Pools433294
13Bas Crebas243114
14Krista Timmer190334
15Rob van Toor181215
Thomas Bos180244
17Danny den Dubbelden172120
Elco Korrel171311
19Jeffrey Mieras162111
20Dennis Minnema142101
21Michel Rothengatter102000
Jouni Nummi100301
Peter Wortel100034
24Servé Dassen80210
Johnny Westenbrink80113
26Cees Kamminga70201
27Marciano Hauber51000
Finn Verkaik50110
Robin Lembrechts50110
30Aad Pools30100
Cees Imming30100
Dion Tesselaar30100
G. Cardine30100
Manon Pools30100
Patrick de Haan30100
Stefan Schoonhoven30100
37Cees Hetteling jr.20010
Frank Van Den Bergh20010
Jef Laureys20010
Johan van der Wal20010
Wouter de Reus20010
42Jeroen Offeringa10001
Marc de Jong10001
Marco Menger10001
Rosalie Janssen10001

Stand rijders - amateurs

positienaampunten1e2e3e4e
1Hiltje Tjalsma344410
2Samantha Stolker243211
3Erik van den Bergh212221
4Willem Brouwer112001
Chantal van Ooijen111022
6Maarten de Nooij71010
Yanick Mollema61001
Lotte de Vlieger60111
Esther Mulder60030
10Britt Grift51000
Jopie van Doleweerd51000
Kim Hagoort50110
Susan Wiedijk50110
Willem ten Brink50110
Gretha Posthumus50005
16Linda Jongejans-Hamming30100
Nico Post30100
Patricia Heinis30100
Wim Hendriks30011
20Rob Meester10001

Stand rijders - leerlingen

positienaampunten1e2e3e4e
1Niels van der Tol598156
2Jim Veldman587540
3Sytske de Vries322523
4Djimmy Schneider305110
5Marco Spin243211
6Mats Wester131202
7Ingrid van den Akker121120
8Denise Pennekamp81003
Demi Veenstra80210
10Bo Sprengers20002

Stand rijders - eigenaarrijders

positienaampunten1e2e3e4e
1Johan Kloppenbrug150160
2Willem Steur70120
3Jolanda Ruiter-Baas30011
4Eric Westerveld20010
Jaques Straver20010
6Peter Brakeboer10001
Raymond Adema10001

Stand rijders - monté

plaatsnaampunten1e2e3e4e
1Susan Wiedijk264111
2Nikita Menger183100
3Sytske de Vries131121
4Luca van Toor122010
Joëlle Kleiweg120222
6Ronja Walter81011
7Marlene Matzky60200
Angeline Batist60111
Demi Veenstra60111
10Elianna Brunott30100
Leonie Vethaak30100
12Jonathan Peeters20010
L. Thann20010
14Amber Kruithof10001
D. Mulet10001
Danny den Dubbelden10001
Sina Baruffolo10001

Stand trainers - professionals

positienaampunten1e2e3e4e
1Caroline Aalbers21815252322
2Bas Crebas126151166
3Bryan Vader9713646
4Rob de Vlieger93781112
5Frans van der Blonk735799
6Appie Bosscha727489
7Henk Hamming6253116
8Tom Kooyman567336
9Dion Tesselaar518221
10Jacky Mollema506440
11Marcel Hauber414344
12Cees Hetteling393525
13Rob van Toor373337
14Sinie de Glee354411
Johnny Westenbrink351555
16Nathalie de Vreede260454
17Jeroen Engwerda253220
18Elco Korrel243211
19Patrick de Haan222400
20Rosalie Janssen211315
21Jan Thijs de Jong182121
22Danny den Dubbelden172112
23Wouter de Reus150330
24Jeroen Offeringa141122
25Henk Grift132100
Frans Wildhagen132003
27Jan-Henk Janssen121201
28Danny Brouwer112001
Marc de Jong112001
30Michel Rothengatter102000
Yvonne Wagenaar101110
Arend de Wrede101102
Simon Woudstra100301
Peter Wortel100034
35Stefan Schoonhoven81100
Servé Dassen80210
37Cees Hetteling jr.60030
38H. Jans51000
Robin Lembrechts50110
Ron Esteje50110
41G, Cardine40101
42Cees Imming30100
Wil van der Zwaan30100
G. Steinhaus30011
Krista Timmer30011
46C. De Soete20010
Frank Van Den Berg20010
Hugo Langeweg20010
J. Laureys20010
Jonathan Peeters20010
51Marco Menger10001

Stand trainers - eigenaar

positienaampunten1e2e3e4e
1John van Nierop598431
2Jan Piet Kingma273311
3Johan Kloppenbrug210360
4C.P. Baltus191232
5Huug van Dijk132100
6Daan Diercks121112
Patricia Koopmans120214
7Natasja Sprengers111200
8Theo de Mol102000
9Denise Pennekamp81003
10Willem Steur70120
11Willem Swart60111
12Djimmy Schneider51000
Nico Rip51000
Toine Schoonderwoerd50110
16Ed Voorham30100
Jetze Veenstra30100
Cees Dobber30011
Jolanda Ruiter-Baas30011
20Eric Westerveld20010
Hans Batist20010
Rico Plug20010
Lauk de Reuver20002
24Peter Brakeboer10001
Raymond Adema10001

Stand eigenaren

positienaampunten1e2e3e4e
1Stal Payday698635
2De Gele Kanaries Noord617527
3Stal Van Nierop598431
4J. Visser596651
5Mw. C.M.C. van Dam446240
6Hymia BV416302
7De Gele Kanaries Strand392562
8C. Hetteling362535
9Prof. Dr. N.H. Mulder352283
10Paardensportcentrum Vita Nova333422
J. Beemsterboer330566
12De Gele Kanaries Midden West324125
13P. Siderius304212
14J.P. Kingma273311
P.D. Rieken272316
16Stal Weerwille260454
17J. Baron252314
18N.J.M. Meijer223201
Mw. O. de Vries221332
20A. Uit de Bosch213111
Tire Holding BV210360
22Stichting Drafsport Swagerman201330
23M. Meindertsma193012
Mw. C.P. Baltus191232
24M.P.G. Stassen183100
Mw. S. Schneider-Dimmers183100
mw. S.K. de Glee182210
Thiele Vis182121
R.J. van Buren180422
30Nicky Stable172201
Stal Bianco172112
32K. Swagerman162022
W.P. Vollering161035
R.J.W. Verburg160234
35Stal L.K. Stompwijk152110
Stal de Groningers151220
Stal Schagen150330
38D. den Dubbelden142012
L.J. Haak141211
A. Jongbloed141130
Mw. C.D. Aalbers140313
42D. Minnema132100
H.A. van Dijk132100
J.N. Nienhuis131202
J.A. Dijkxhoorn131121
A. van der Blonk130231
47D. Schneider122010
Stoeterij Yzeren Hein122010
L.J. de Reuver122002
D.R. Diercks121112
Starlake Stable121112
Stal ter Sype120214
J. Hilbrants120044
54E. Kruis112001
Mw. J.C. Jonkman112001
Stal Meiden van Assum111200
57Mw. S.B. Schokker102000
R.J.P. Goudsblom102000
Stal Laanhoeve102000
J. Reen101102
Pine Point Equine Gmbh100301
62Maatschap van der Let91101
S. de Hoog91101
Mw. H.R.J. van der Leeden90211
65B.M. Cremers81100
J.A. Onderwater81100
Jhb Sweden Filial81100
M.R. Schneider81100
D. Jongbloed81011
Mw. O.B. de Nooij-Bolwijn81011
Mw. D. Pennekamp81003
S.A. Dassen80210
73A. van Schie71010
J.L.M. van Rijn71002
W.C. Steur70120
76D. Brouwer61001
J. Offeringa61001
Haras du Arctic60111
P.C. Swaak60111
W.J.J. Swart60111
C. Hetteling jr.60030
82C. Hetteling 51000
D. Bimm51000
E. van den Bergh51000
Hendriks Trucks51000
J.R. van der Hout51000
mw. A.J. Swann51000
N. Rip51000
R. Dunnebier Holding BV51000
R. Goudsblom51000
Stal Malmaison51000
Stal Schermer51000
Stal Vredebest51000
Top Kip BV51000
A.C.E.M. Schoonderwoerd50110
D.G. Koning50110
Mw. M.A. Streng50110
Mw. Y. Wagenaar50110
R. Esteje50110
R. Lembrechts50110
De Hippodromers Beh. St.50102
T. Bos50021
103Faday Racing40101
G. Cardine40101
Stal Assendelft40101
Mw. A.A.K. Blanken-Hilliger40020
Stal Waterland40020
C. Westenbrink-Woudstra40012
109B. Johnston30100
J. Veenstra30100
J.H. Janssen30100
Mw. M. Spigt30100
Spangahoeve30100
Stal Den Haag30100
T.H. Kooyman30100
W. Zijlstra30100
W. Zwiers30100
A.T.M. Wilderbeek30011
C. Dobber30011
C.P. Timmer30011
M. Teeuwisse30011
Mw. J. Ruiter-Baas30011
Stal Diamond VM30011
Stall Pretty Women 0430011
125´t Zand Racing Stable20010
E. Korrel20010
E.R. Westerveld20010
J. Laureys20010
J. Peeters20010
J. Straver20010
J.A.L. Batist20010
J.W.M. Engwerda20010
JLF Stables20010
Mw. C. De Soete20010
Swift Racing Stable20010
136G. Jetten10001
J. Zijlstra10001
J.A. Veenstra10001
J.B. Struwe10001
J.V.M.G. Verbeeck10001
K.X.G. de Poorter10001
P.Siderius10001
P.T.J. Brakeboer10001
R.P.C. Adema10001
Schavemaker Logistics BV10001
Stable The Clover10001

Stand fokkers

positienaampunten1e2e3e4e
1Mw. C. Krijnen6410216
2Stal Van Nierop618441
3Boko Stables Holland BV544753
4Hymia BV507322
5J. Beemsterboer480896
6Zweden475353
7C. Hetteling404513
8H. Kloosterman396211
9J.R. van der Hout344232
J.W.M. Engwerda343431
A.J.M. Teurlings343423
12Mw. J. Dragt-Peenstra304220
13K. Redder272340
14J. Visser253220
A. van Schie251262
16mw. O. de Vries221332
17A. Uit de Bosch213111
M. Meindertsma213022
S. Yntema210360
20K. Schilstra200254
21J.H. van der Horst192122
22mw. S.K. de Glee182210
R.T. de Vlieger180422
24Starlake Stable172201
25K. Swagerman162022
mw. C.M. Alkema161035
27J.N. Nienhuis151204
28Mw. M.H. van der Meulen142020
G.J. Rentinck141130
30mw. S. Schneider-Dimmers132100
K. Timmer130312
A. van der Blonk130231
33G.G.J.W. Filius122010
Stoetery Yzeren Hein122010
D.R. Diercks121112
Prof. dr. N.H. Mulder en Stal HH121031
C.A.M. Roeling120214
38L.J. de Reuver112001
A. van Schie Mw. T.J. Iwema S. Iwema111200
40mw. S.B. Schokker102000
T.M.M. de Mol102000
Boko Stables Holland BV en J. v.d. Pol101021
N. de Vreede100123
J. Hilbrants100034
45Maatschap van der Let91101
J. van der Pol91004
47Ch. Philippi81011
R. Wolswinkel81011
Vrienden van Wolvega80210
A.T.M. Wilderbeek80121
51W.C. Steur70120
P. Hoogendijk70112
53Haras du Arctic60111
54C.W. Siersema51000
J.F.M. Westgeest51000
J.M.M. Verhees51000
J.S. Vink51000
Netl Racing51000
Stal Schermer51000
P.P. Davidson, J.W.M. Engwerda en H. Zonderman50110
61C. Westenbrink-Woudstra40012
62D. Schneider30100
J.H. Leusink30100
P.C. Roodenrijs30100
C.P. Timmer30011
66´t Zand Racing Stable20010
E. Holdinga20010
W.J.J. Swart20010
69Ecurie de l’Iton10001
G. Jetten10001
J.A. Veenstra10001
J.C.H. Huiberts10001
P.J.N.M. Baltus10001
R.C.M. Knipscheer10001
R.P.C. Adema10001

We gaan werken met het 5-3-2-1 puntensysteem voor de eerste vier aankomende.

Klassementen:

  1. Paard – Overall
  2. Paard – Monté
  3. Paard –Frans (Trotteur Francais)
  4. Paard – Stayer

Frans: Franse paarden kunnen ook in open koersen punten verdienen.

Stayer: Op elke baan willen we graag een stayerskampioenschap houden. De winnaar van het stayerskampioenschap van Aduard, Eenrum, Joure etc. plaatst zich voor de 4,5km en mag een band naar voren. We gaan niet een extra band creëren.

Je kunt in de zes stayerskampioenschappen punten verdienen voor de “stayer van het jaar” en dat geldt ook voor de 4,5km waarbij de punten dubbel tellen.

  1. Rijder – Professional
  2. Rijder – Amateur
  3. Rijder – Leerling
  4. Rijder – Eigenaarrijder
  5. Rijder – Monte

Eigenaarrijders mogen als regel starten in de amateurkoersen met een eigen paard, een enkele koers uitgezonderd (bijvoorbeeld de Gouden Speld).

  1. Trainer – Professional
  2. Trainer – Eigenaar

De eigenaartrainer krijgt punten met elk paard door hem of haar getraind waarmee bij de eerste vier wordt gereden. Dus anders dan bij het Nederlands kampioenschap, waarbij maar één paard telt voor de stand.

  1. Eigenaren
  1. Fokkers
  • Punten gaan naar de geregistreerde fokker.
  • Geen deelscore (indien een fokker ook in combinatie met één of meer andere fokkers geregistreerd is)
  • Geen punten voor Buitenlandse fokkers Omdat deze niet op naam bij het NDR geregistreerd staan)
  • Geen doorschuiving van punten bij klassering achter buitenlands gefokte paarden. (Indien 4e plaats achter drie buitenlands gefokte paarden krijgt de fokker van het 4e paard slechts 1 punt (ipv 4))

De eerste sponsoren hebben zich al gemeld: zo zal Harrie van den Bosch het kampioenschap van de leerlingen sponsoren en is Boko Stables Holland BV de sponsor van het klassement bij de fokkers. NDTV  sponsort het klassement bij de eigenaar/trainers terwijl Dilling Design het klassement bij de monté rijders voor z’n rekening neemt. Inmiddels heeft ook Zonnewebshop.nl zich als sponsor aangemeld. Het bedrijf van Robert Veldt heeft haar naam verbonden aan het kampioenschap bij de amateurs.

Voor de overige categorieën zijn wij nog op zoek naar een sponsor.