logo - kopie

klassementen RBC

Regio Banen Circuit 2022

13 klassementen, 13 kampioenen!

Naast de mogelijkheid om aan 17 koersmeetings mee te doen, eventueel de loyaliteitsbonus te verdienen, gaan wij ook klassementen bij houden voor de RBC-kampioenen 2022!

In totaal zijn er dertien RBC-klassementen. De dames van de Doordravertjes zullen dit bij gaan houden. Op de website www.doordraven.nl kunt u de tussenstanden volgen. Daarnaast worden de tussenstanden gepubliceerd op de website www.drafbaanalkmaar.nl en www.grasbanen.nl

Op de eerste RBC koersdag van 2023 zullen alle kampioenen gehuldigd worden. 

De standen zijn bijgewerkt t/m de meeting van Joure, 26 september 2022

Stand paarden - overall

plaatspaardpunten1e2e3e4e
1Juliette353421
2Kairouan333422
3Echo Oldeson314210
4Johnny B Goode294211
5Kiss and Ride284121
6Jumilla264100
7Idonia Kingly243211
Cassidy Byd242313
9Lovelylunalevi223201
Lois Lane223120
11Lion’s Wish213111
12Levi Europoort203110
Ladies First201322
Iowa River201152
15Ghislaine193012
Kyra Blue190350
17I Dream With You183100
King Fanatic181320
19Lars Charisma173002
Luna Charisma172201
Piet de Wit171114
22Handy Wise162111
Hilto de Bertrange161140
Karin160412
Hind Beuckenswyk160234
26Kiss of Fire153000
N.L.O.152102
Gently Boko151131
Lisa Alki151034
30Indy Starlake142101
Madness142020
Lexia Boko141300
Calamintha141211
Dream Burgerheide141130
Hasta la Vista140310
36Arosa Hazelaar132100
Marco’s Wish132100
Hermine Sophie131202
Koraal131202
Jor di Grou131102
Goah d’Isere130320
43Hequejuela122010
Ipson Boko122010
Jewel Starlake121112
Joep Swagerman121012
Ids Mass120214
47Hamilton d’Arc112001
Happy New Day112001
Hulk Vryenesse111111
Jet Bianco111111
Hot Shot Rob111011
52First Sycamore TF102000
Kayan102000
Kanona101021
Gabor Rais100123
Beau Gaillard100120
El Salsa100120
58Iamtheonewhoknocks91101
Ichiro Okina91101
Kayla Kingsdeep91101
Ivresse Blanche90211
Joan Collins90122
Ibracadabra90033
64Durk M Boko81100
Eye Catcher C81100
Let’s go BR81100
Hollywood Star81011
Go with the flow81003
Fip Junior80121
Mike Kite80121
Mister BB80121
Ivy Fortuna80110
73Koen n Klasbak71010
Mireije Charisma71010
Hira de Lahaye TF71002
Birbo Capar70004
77Eliot Charisma61001
Kissmequick60200
Love is all60200
Meghan Flevo60200
Otero60200
Cover Girl60111
Gaya Vip60111
Goldrush H60111
Hitman60111
86Bikini de Larcy51000
Hasardeuse51000
Irish Steel51000
Ivor VH51000
Jewel Armstrong51000
Lincoln Transs R51000
Luckystar Fili51000
Maverick51000
Maxima Greenwood51000
Milo Bianco51000
Mission Hazelaar51000
Mister Vredebest51000
Lucina51000
Mick N.Boko51000
Mark Schermer51000
Lochran F.Boko51000
Bankrobber51000
Ipsa Life50110
Juist Well50110
Kaboom50110
Katie mon Amie50110
Lovely Arctic50110
Esperanzo Dipo TF50102
Djoko’s Way50010
110Faday Scott40101
Flavius Boko40101
Kenickie Kite40101
Llewillem Boko40101
Kelly Beuckenswijk40020
Kelsa Europoort40020
Jacajoro JC40012
117Devil30100
Felicio du Joamax30100
Flaming Glory30100
Hanares30100
Indy R30100
Izakaya30100
Keizer P Boko30100
Mounac Lolas30100
Velten Coco Chanel30100
Velten Elisabeth30100
Velten von Steven30100
Manuelas Mission30100
Velten Principessa30100
Doc Holiday30100
Fiobano30011
Hailey Vip30011
Jonne Cavallo30011
Kees Bianco30011
Macarius Boko30011
136Atlanta20010
Bolton Face20010
Easton AV20010
Face It20010
Finishing Point20010
Fuggedaboutit20010
Godric20010
Grandioso River TF20010
Gruchy20010
Hypnotic Smart20010
Kiekeboe20010
Kommaar Well20010
Litchi Vrijthout20010
Money Maker BR20010
Montana Transs R20010
Mylo20010
Kay20010
Jo Black20010
Astrid L Cheri20010
Lisa Charisma20002
156Diadem Boy10001
Dream Paasloo10001
Esprit de Fael10001
Gerda Favardy10001
Hermione des Apres10001
Huppe d’Hertals10001
Imperioso10001
Jeanne d’Arc10001
Lest Best Well10001
Lisboa Renka10001
Looping de l’Iton10001
Massimoh10001
Mixilalia10001
Nanadu Vrijthout10001
President Darby10001
Prince Vrijthout10001
Prins Ligus10001
Inola de Loisel10001
Mario Flevo10001

Stand paarden - monté

plaatspaardpunten1e2e3e4e
1Johnny B Goode163001
1Handy Wise162111
2Hulk Vryenesse81100
Ghislaine81011
Gently Boko80121
6Cover Girl60111
Gabor Rais60111
8Bikini de Larcy51000
Ivor VH51000
10Faday Scott30100
Hanares30100
Ichiro Okina30100
Doc Holiday30100
Fiobano30011
15Finishing Point20010
Astrid L Cheri20010
17Diadem Boy10001
Esprit de Fael10001

Stand paarden - Trotteur Francais

plaatspaardpunten1e2e3e4e
1I Dream With You183100
2Hilto de Bertrange161140
3Hequejuela122010
4Hamilton d’Arc112001
Happy New Day112001
6First Sycamore TF102000
Beau Gaillard100120
8Ichiro Okina91101
Ivresse Blanche90211
10Hira de Lahaye TF71002
11Hitman60111
12Bikini de Larcy51000
Hasardeuse51000
Ipsa Life50110
Esperanzo Dipo TF50102
Djoko’s Way50010
17Felicio du Joamax30100
Flaming Glory30100
Hanares30100
Izakaya30100
21Face It20010
Finishing Point20010
Grandioso River TF20010
Gruchy20010
25Diadem Boy10001
Esprit de Fael10001
Gerda Favardy10001
Hermione des Apres10001
Huppe d’Hertals10001
Imperioso10001
Inola de Loisel10001

Stand paarden - stayers

plaatspaardpunten1e2e3e4e
1Echo Oldeson294200
2Beau Gaillard80110
Hasta la Vista80110
4Calamintha60111
5Durk M Boko51000
Ichiro Okina51000
El Salsa50010
8Birbo Capar40001
9Devil30100
Gabor Rais30011
Hollywood Star30011
Djoko’s Way30000
13Flavius Boko10001
Hamilton d’Arc10001

Stand rijders - professionals

plaatsnaampunten1e2e3e4e
1John Dekker129131389
2Tom Kooyman106911910
3Caroline Aalbers93511139
4Danny Brouwer6410321
5Rick Wester637545
6Rob de Vlieger504466
7Chiel Wildhagen456314
8Ruud Pools383273
9Niels Jongejans354144
Jaap van Rijn334312
11Frans van der Blonk321536
12Micha Brouwer314221
13Bas Crebas243114
14Krista Timmer190334
15Jeffrey Mieras162111
Rob van Toor161205
17Elco Korrel151301
18Dennis Minnema142101
19Danny den Dubbelden91020
Jouni Nummi90300
Peter Wortel90033
22Johnny Westenbrink80113
23Cees Kamminga70201
Thomas Bos70023
25Marciano Hauber51000
Michel Rothengatter51000
Robin Lambrechts50110
Servé Dassen50110
29Cees Imming30100
Dion Tesselaar30100
Manon Pools30100
Patrick de Haan30100
Stefan Schoonhoven30100
34Cees Hetteling jr.20010
Finn Verkaik20010
Frank Van Den Bergh20010
Jef Laureys20010
Wouter de Reus20010
39Jeroen Offeringa10001
Marc de Jong10001
Marco Menger10001

Stand rijders - amateurs

plaatsnaampunten1e2e3e4e
1Hiltje Tjalsma284210
2Samantha Stolker223201
3Erik van den Bergh212221
4Willem Brouwer112001
5Chantal van Ooijen91012
6Maarten de Nooij71010
7Yanick Mollema61001
Lotte de Vlieger60111
Esther Mulder60030
10Kim Hagoort50110
Susan Wiedijk50110
Willem ten Brink50110
13Gretha Posthumus40004
14Linda Jongejans-Hamming30100
Nico Post30100
Patricia Heinis30100
Wim Hendriks30011
18Rob Meester10001

Stand rijders - leerlingen

plaatsnaampunten1e2e3e4e
1Niels van der Tol487142
Jim Veldman485540
3Sytske de Vries261522
4Djimmy Schneider173010
5Marco Spin131210
6Mats Wester101102
7Denise Pennekamp81003
8Ingrid Vermeer71010
9Demi Veenstra20010
Bo Sprengers20002

Stand rijders - eigenaarrijders

plaatsnaampunten1e2e3e4e
1Johan Kloppenbrug130150
2Willem Steur70120
3Jolanda Ruiter-Baas30011
4Eric Westerveld20010
5Raymond Adema10001

Stand rijders - monté

plaatsnaampunten1e2e3e4e 
1Susan Wiedijk214001
2Nikita Menger132100
3Sytske de Vries111111
Joëlle Kleiweg110221
5Ronja Walter81011
6Luca van Toor71010
7Angeline Batist60111
Demi Veenstra60111
9Elianna Brunott30100
Leonie Vethaak30100
Marlene Matzky30100
112Jonathan Peeters20010
L. Thann20010
14Amber Kruithof10001
Danny den Dubbelden10001
Sina Baruffolo10001

Stand trainers - professionals

plaatsnaampunten1e2e3e4e 
1Caroline Aalbers18914212016
2Bas Crebas116141056
3Bryan Vader7811443
4Appie Bosscha727489
Rob de Vlieger7256911
6Henk Hamming525285
Frans van der Blonk524468
8Jacky Mollema486430
9Dion Tesselaar416221
10Marcel Hauber394334
11Cees Hetteling373523
12Tom Kooyman354225
13Rob van Toor333317
14Johnny Westenbrink321455
15Nathalie de Vreede250453
16Patrick de Haan222400
17Sinie de Glee202301
18Rosalie Janssen191313
19Elco Korrel172201
20Jan Thijs de Jong162111
21Jeroen Offeringa141122
22Wouter de Reus130320
23Frans Wildhagen122002
Jan-Henk Janssen121201
25Jeroen Engwerda102000
Arend de Wrede101102
27Danny den Dubbelden91012
Simon Woudstra90300
Peter Wortel90033
30Stefan Schoonhoven81100
31Yvonne Wagenaar71010
32Danny Brouwer61001
Marc de Jong61001
33Michel Rothengatter51000
Robin Lembrechts50110
Servé Dassen50110
37Cees Imming30100
Henk Grift30100
Wil van der Zwaan30100
G. Steinhaus30011
Krista Timmer30011
42C. De Soete20010
Cees Hetteling jr.20010
Frank Van Den Berg20010
Hugo Langeweg20010
J. Laureys20010
Jonathan Peeters20010
48Marco Menger10001

Stand trainers - eigenaar

plaatsnaampunten1e2e3e4e 
1John van Nierop447211
2Jan Piet Kingma243211
3Johan Kloppenbrug190350
4Piet Baltus151131
5Patricia Koopmans120214
6Theo de Mol102000
6Huug van Dijk81100
Denise Pennekamp81003
9Willem Steur70120
10Willem Swart60111
11Nico Rip51000
Ron Esteje50110
Toine Schoonderwoerd50110
Daan Diercks50102
15Ed Voorham30100
Natasja Sprengers30100
Jolanda Ruiter-Baas30011
18Cees Dobber20010
Eric Westerveld20010
Hans Batist20010
Rico Plug20010
22Raymond Adema10001

Stand eigenaren

plaatsnaampunten1e2e3e4e 
1Stal Payday617535
2De Gele Kanaries Noord587524
3J. Visser546541
4Stal Van Nierop447211
5Mw. C.M.C. van Dam426230
6Hymia BV406301
7Paardensportcentrum Vita Nova333422
8C. Hetteling322523
9P. Siderius304212
De Gele Kanaries Strand302440
Prof. Dr. N.H. Mulder302173
12P.D. Rieken272316
J. Beemsterboer270366
14Stal Weerwille250453
15J.P. Kingma243211
De Gele Kanaries Midden West243114
J. Baron242313
18Mw. O. de Vries201322
19M. Meindertsma193012
Tire Holding BV190350
21M.P.G. Stassen183100
Stichting Drafsport Swagerman181320
23N.J.M. Meijer172201
Stal Bianco172112
25Thiele Vis162111
R.J.W. Verburg160234
27Stal de Groningers151220
Mw. C.P. Baltus151131
W.P. Vollering151034
30Nicky Stable142101
L.J. Haak141211
A. Jongbloed141130
33D. Minnema132100
J.N. Nienhuis131202
Stal Schagen130320
36D. Schneider122010
Starlake Stable121112
Mw. C.D. Aalbers120311
R.J. van Buren120222
Stal ter Sype120214
41E. Kruis112001
A. Uit de Bosch111111
J. Hilbrants110043
44Mw. S.B. Schokker102000
Stal Laanhoeve102000
J. Reen101102
47Maatschap van der Let91101
S. de Hoog91101
D. den Dubbelden91012
K. Swagerman91012
Pine Point Equine Gmbh90300
52B.M. Cremers81100
H.A. van Dijk81100
J.A. Onderwater81100
D. Jongbloed81011
Mw. O.B. de Nooij-Bolwijn81011
Mw. D. Pennekamp81003
A. van der Blonk80121
59C. Hetteling jr.71010
Stal L.K. Stompwijk71010
Stoeterij Yzeren Hein71010
J.L.M. van Rijn71002
W.C. Steur70120
64D. Brouwer61001
J. Offeringa61001
Mw. J.C. Jonkman61001
mw. S.K. de Glee60200
Mw. H.R.J. van der Leeden60111
P.C. Swaak60111
W.J.J. Swart60111
71D. Bimm51000
E. van den Bergh51000
Hendriks Trucks51000
J.R. van der Hout51000
Jhb Sweden Filial51000
L.J. de Reuver51000
N. Rip51000
R. Dunnebier Holding BV51000
R.J.P. Goudsblom51000
Stal Schermer51000
Stal Vredebest51000
A.C.E.M. Schoonderwoerd50110
Haras du Arctic50110
Mw. M.A. Streng50110
R. Esteje50110
R. Lembrechts50110
S.A. Dassen50110
D.R. Diercks50102
De Hippodromers Beh. St.50102
90Faday Racing40101
J.A. Dijkxhoorn40020
Stal Waterland40020
C. Westenbrink-Woudstra40012
94B. Johnston30100
J.H. Janssen30100
Mw. M. Spigt30100
Mw. S. Schneider-Dimmers30100
Spangahoeve30100
Stal Den Haag30100
Stal Meiden van Assum30100
W. Zwiers30100
A.T.M. Wilderbeek30011
C.P. Timmer30011
Mw. J. Ruiter-Baas30011
Stall Pretty Women 0430011
T. Bos30011
107´t Zand Racing Stable20010
C. Dobber20010
E.R. Westerveld20010
J. Laureys20010
J. Peeters20010
J.A.L. Batist20010
JLF Stables20010
Mw. A.A.K. Blanken-Hilliger20010
Mw. C. De Soete20010
Mw. Y. Wagenaar20010
Swift Racing Stable20010
118J. Zijlstra10001
J.B. Struwe10001
J.V.M.G. Verbeeck10001
K.X.G. de Poorter10001
M. Teeuwisse10001
P.Siderius10001
R.P.C. Adema10001
Schavemaker Logistics BV10001
Stable The Clover10001
Stal Diamond VM10001

Stand fokkers

plaatsnaampunten1e2e3e4e 
1Mw. C. Krijnen548216
2Hymia BV507322
3Stal Van Nierop467221
4Boko Stables Holland BV413632
5J. Beemsterboer400686
6C. Hetteling394512
7H. Kloosterman345211
8A.J.M. Teurlings333422
9J.W.M. Engwerda323421
10Mw. J. Dragt-Peenstra284210
11K. Redder252330
12J.R. van der Hout243130
13J. Visser223120
14mw. O. de Vries201322
A. van Schie201152
K. Schilstra200254
17M. Meindertsma193012
J.H. van der Horst192122
S. Yntema190350
20mw. C.M. Alkema151034
21Starlake Stable142101
Mw. M.H. van der Meulen142020
23J.N. Nienhuis131202
24G.J. Rentinck121120
R.T. de Vlieger120222
C.A.M. Roeling120214
27A. Uit de Bosch111111
K. Timmer110310
29mw. S.B. Schokker102000
T.M.M. de Mol102000
Prof. dr. N.H. Mulder en Stal HH101021
32Maatschap van der Let91101
K. Swagerman91012
N. de Vreede90122
J. Hilbrants90033
36Ch. Philippi81011
R. Wolswinkel81011
J. van der Pol81003
A. van der Blonk80121
A.T.M. Wilderbeek80121
41Stoetery Yzeren Hein71010
W.C. Steur70120
43A. van Schie Mw. T.J. Iwema S. Iwema60200
mw. S.K. de Glee60200
P. Hoogendijk60111
46C.W. Siersema51000
G.G.J.W. Filius51000
J.F.M. Westgeest51000
J.S. Vink51000
L.J. de Reuver51000
Netl Racing51000
Stal Schermer51000
Haras du Arctic50110
P.P. Davidson, J.W.M. Engwerda en H. Zonderman50110
Vrienden van Wolvega50110
D.R. Diercks50102
57C. Westenbrink-Woudstra40012
58mw. S. Schneider-Dimmers30100
P.C. Roodenrijs30100
Boko Stables Holland BV en J. v.d. Pol30011
C.P. Timmer30011
62´t Zand Racing Stable20010
W.J.J. Swart20010
64Ecurie de l’Iton10001
J.C.H. Huiberts10001
R.C.M. Knipscheer10001
R.P.C. Adema10001

We gaan werken met het 5-3-2-1 puntensysteem voor de eerste vier aankomende.

Klassementen:

  1. Paard – Overall
  2. Paard – Monté
  3. Paard –Frans (Trotteur Francais)
  4. Paard – Stayer

Frans: Franse paarden kunnen ook in open koersen punten verdienen.

Stayer: Op elke baan willen we graag een stayerskampioenschap houden. De winnaar van het stayerskampioenschap van Aduard, Eenrum, Joure etc. plaatst zich voor de 4,5km en mag een band naar voren. We gaan niet een extra band creëren.

Je kunt in de zes stayerskampioenschappen punten verdienen voor de “stayer van het jaar” en dat geldt ook voor de 4,5km waarbij de punten dubbel tellen.

  1. Rijder – Professional
  2. Rijder – Amateur
  3. Rijder – Leerling
  4. Rijder – Eigenaarrijder
  5. Rijder – Monte

Eigenaarrijders mogen als regel starten in de amateurkoersen met een eigen paard, een enkele koers uitgezonderd (bijvoorbeeld de Gouden Speld).

  1. Trainer – Professional
  2. Trainer – Eigenaar

De eigenaartrainer krijgt punten met elk paard door hem of haar getraind waarmee bij de eerste vier wordt gereden. Dus anders dan bij het Nederlands kampioenschap, waarbij maar één paard telt voor de stand.

  1. Eigenaren
  1. Fokkers
  • Punten gaan naar de geregistreerde fokker.
  • Geen deelscore (indien een fokker ook in combinatie met één of meer andere fokkers geregistreerd is)
  • Geen punten voor Buitenlandse fokkers Omdat deze niet op naam bij het NDR geregistreerd staan)
  • Geen doorschuiving van punten bij klassering achter buitenlands gefokte paarden. (Indien 4e plaats achter drie buitenlands gefokte paarden krijgt de fokker van het 4e paard slechts 1 punt (ipv 4))

De eerste sponsoren hebben zich al gemeld: zo zal Harrie van den Bosch het kampioenschap van de leerlingen sponsoren en is Boko Stables Holland BV de sponsor van het klassement bij de fokkers. NDTV  sponsort het klassement bij de eigenaar/trainers terwijl Dilling Design het klassement bij de monté rijders voor z’n rekening neemt. Inmiddels heeft ook Zonnewebshop.nl zich als sponsor aangemeld. Het bedrijf van Robert Veldt heeft haar naam verbonden aan het kampioenschap bij de amateurs.

Voor de overige categorieën zijn wij nog op zoek naar een sponsor.