De meeting van: 19-04-2026
- Voorjaars Races
- 13.30 uur
- aantal koersen: 10
-
Zondag 19 april spectaculaire draverijen in de Alkmaar ZEturf Live Arena
Alweer de tweede meeting van het jaar op de drafbaan in Alkmaar. De Alkmaarse drafbaan bruist weer en dat zal ook zondag 19 april zo zijn. De start van de eerste koers is om 13.30 uur. Hoofdnummer van deze meeting is de Grote Voorjaarsprijs waar Nederlands beste dravers gaan strijden om de winst.
De Alkmaarse drafbaan kent een echte revival. De mensen weten de gerenoveerde baan, dat voldoet aan de nieuwste eisen, weer blindelings te vinden. De bezoekersaantallen overstijgen de verwachtingen en de trainers en rijders uit binnen- en buitenland komen graag met hun cavalerie naar Alkmaar. Die omstandigheden leiden tot volle deelnemersvelden, attractieve en spannende races! Oude tijden herleven sinds de baan vijf jaar geleden overgenomen is door enthousiaste Alkmaarse ondernemers met een groot hart voor de drafsport!
Live muziek na afloop met Alberto Nicolay
Een dagje naar de paardenkoers is een evenement voor de hele familie. Voor de kinderen is er het schmincktheater en er is een luchtkussen. Daarnaast zijn er twee mini draverijen waar kinderen rijden met hun pony. Voor nieuwe bezoekers zijn er programma’s met tips beschikbaar bij de infobalie en wordt alle uitleg gegeven hoe te wedden op de paarden. Na afloop van de laatste koers (circa 17.30 uur) is er live-muziek in de grote hal onder de monumentale tribune waar de bekende zanger Alberto Nicolay een geweldig optreden zal geven! Het belooft een prachtig paardenevenement te worden. Iedereen is welkom om te genieten van de races, mini draverijen, hapjes, drankjes, kids entertainment, pop up dameskleding store, en live-muziek. Entree is 9 euro. Kinderen tot en met 17 jaar vrij entree. Voor meer info bekijk de website drafbaanalkmaar.nl of bekijk de promo film op Youtube @AlkmaarZEturfArena. Volg ons op Facebook en Instagram @AlkmaarZeturfArena