logo - kopie

Uitslagen

Uitslagen van de meeting van 20 mei 2024

Uitslagen van de koersen van maandag 20 mei 2024, Bot Bouw / CAS Services Pinkster Races

1. Aduard 5 Juni - prijs

startnummer: paard:pikeur:tijd:
17Memory de LegumePatrick de Haan1.20,9
21KnutFinn Verkaik1.22,2
36Luciano JPJannes v.d. Putte1.23,0
44Olga WStefan Schoonhoven1.23,1
52Only DreamingFrans v.d. Blonk1.25,6
galop5Osaka FlevoTom Kooyman
galop8Oberon VrijthoutJohnny Westenbrink
n.s.3Messi SycamoreJohn Dekker1.23,0

2. CAS Handel en Exploitatie - prijs

startnummer: paard:pikeur:tijd:
15Nobel BMPatrick de Haan1.20,7
22On My WayRob de Vlieger1.21,2
37Nathalie MeadowJim Veldman1.21,6
44Explosive RisTom Kooyman1.21,8
58Nowell StarFinn Verkaik1.21,9
66Nibali IdzardaFrans v.d. Blonk1.24,6
galop3Fly RisStefan Schoonhoven
n.s.1Kluk KlukBas Crebas

3. Bot Bouw Heerhugowaard - prijs

startnummer: paard:pikeur:tijd:
18Nobell StarroJim Veldman1.18,9
22Max ter SypeRon Kooyman1.19,1
39Mufasa H BokoCees hetteling jr.1.19,2
44Fontasia SchermerJaap van Rijn1.19,3
510Rambo VrijthoutNiels Heijnem1.20,6
61Next WishNiels v.d. Tol1.20,7
73Nu WellJohnny Westenbrink1.21,2
85Mea FantasyRob van Toor1.21,7
galop7Noor SchermerRob de Vlieger
n.s.6Milo BiancoCaroline Aalbers

4. Van Der Linden Van Sprankhuizen - prijs

startnummer: paard:pikeur:tijd:
19Michelle WJim Veldman1.20,2
28Norman CharismaDanny den Dubbelden1.20,3
31Odessa SchermerJaap van Rijn1.20,5
46Riet de WitRob van Toor1.20,6
57NewgallanCaroline Aalbers1.20,6
62High KiteRob de Vlieger1.20,7
74Led ZeppelinRon Kooyman1.21,1
85Nick HCees Hetteling jr.1.21,7
onregelmatig3Majestuoso MacJohn Dekker

5. Dura Vermeer Urban Mining - prijs

startnummer: paard:pikeur:tijd:
13Magic SchermerJaap van Rijn1.20,5
27NoillusionCaroline Aalbers1.20,9
35Madame DreamRob de Vlieger1.21,1
42Maria HallJohn Dekker1.21,2
59Gucci ShadowDanny den Dubbelden1.21,2
61Marco’s WishNiels v.d. Tol1.21,4
76Luna CharsimaFrans v.d. Blonk1.21,5
84Hermine SophieRob van Toor1.22,0
98Gufo GreenwoodCees Zijp1.22,5
1010Jeanne d’ArcRaymond Adema1.22,6

6. Nanda en Trudy Goudsblom. - prijs

startnummer: paard:pikeur:tijd:
15Mistral RicardoJaap van Rijn1.19,5
24Lexia BokoPatrick de Haan1.19,6
38Cassidy BydCaroline Aalbers1.19,8
47Fleetwood MaxYvonne Wagenaar1.20,0
51N.L.O. Cees Hetteling jr.1.20,1
62Kolk PJim Veldman1.20,1
76LumiereFinn Verkaik1.20,6
83Love You BRNiels v.d. Tol1.21,0

7. Piet Bot Sprintkampioenschap van Nederland

startnummer: paard:pikeur:tijd:
16Carloforte FontJaap van Rijn1.16,8
21Durk M BokoFrans v.d. Blonk1.17,1
35Kenzo WFinn Verkaik1.17,5
42Meghan FlevoTom kooyman1.18,0
54Karl BiancoJohn dekker1.18,6
galop3Mr T StarlakeRob de Vlieger

8. Tweede Kamer Alkmaar - prijs

startnummer: paard:pikeur:tijd:
11Velten ElisabethJaap van Rijn1.22,5
27Money Maker BRRob de Vlieger1.22,5
33Lisboa RenkaCaroline Aalbers1.22,5
46Luigi Il MagoJohn Dekker1.22,6
52Iris SuccessDanny den Dubbelden1.22,9
68I Love de BellandeDenise Pennekamp1.23,4
74Giddy KinglyAad Pools1.23,8
n.s.5Kyra BlueJohan Kloppenburg