logo - kopie

Uitslagen 18-04-2022

Uitslagen van de meeting van 18 april 2022

Uitslagen van de koersen van 18 april 2022.

1. Leo Schalkoort Deense Karren - prijs

 startnummer: paard:pikeur:tijd:
13Lisa AlkiRob de Vlieger1.20,9
25Juist WellJohn Dekker1.20,9
32Kyra BlueJohan Kloppenburg1.21,1
44Lisa CharismaCees Kamminga1.21,3
51King FanaticFrans v.d. Blonk1.21,6
66Princess VrijthoutMieke Klooster – v.d. Meer1.22,1
77Ipsa LifeRuud Pools1.22,5
a8Moonshine MeadowJan Baasa

2. Noordwest Ziekenhuisgroep - prijs

 startnummer: paard:pikeur:tijd:
11KairouanSamantha Stolker1.19,1
25Lexia BokoPatricia Heinis1.19,2
36Johnny B GoodeSusan Wiedijk1.19,2
48KarinGretha Posthumus1.20,1
54Indy RErik van den Bergh1.20,5
67Gaya VipLotte de Vlieger1.21,2
a2Koraal DMichel van Dijka

3. Bentvelzen & Jacobs Sloopwerken - prijs

 startnummer: paard:pikeur:tijd:
15Joep SwagermanChantal van Ooijen1.20,7
26Lovely ArcticNico Post1.20,8
34Hilto de BertrangeErik van den Bergh1.21,0
43Kees BiancoJolanda Ruiter – Baas1.21,1
57Joan CollinsHiltje Tjalsma1.21,2
a2ImperiosoDion Offenberga
a1Lois LaneYanick Mollemaa
a8Levi EuropoortSamantha Stolkera

4. Asbestsanering ANHD BV - prijs

 startnummer: paard:pikeur:tijd:
16JulietteCaroline Aalbers1.19,2
23Goah d’IsereJim Veldman1.19,2
31Kiss and RideNiels van der Tol1.19,2
47Jor di GrouChiel Wildhagen1.19,4
55KanonaNiels Jongejans1.19,7
62Fip JuniorMats Wester1.20,1
78Lannoo EVRob van Toor1.20,2
89Easton AVDanny den Dubbelden1.20,5
94Jonne CavalloKrista Timmer1.22,9

5. GCC Global.nl - prijs

 startnummer: paard:pikeur:tijd:
14Koen N KlasbakJim Veldman1.18,5
29Eye Catcher CStefan Schoonhoven1.18,8
38Cassidy BydCaroline Aalbers1.19,1
46Jewel StarlakeRob de Vlieger1.19,9
53KissmequickMarco Spin1.20,0
65Face ItJohn Dekker1.20,1
72Gently BokoSytske de Vries1.20,9
81Hot Shot RobNiels van der Tol1.21,0
a7Gufo GreenwoodKees Zijpa

6. Remko van den Akker Betonboringen - prijs

 startnummer: paard:pikeur:tijd:
12Ipson BokoDjimmy Schneider1.18,2
23Goldrush HRuud Pools1.18,4
36KaboomTom Kooyman1.18,6
48Iowa RiverNiels Jongejans1.18,8
54Lincoln Transs RCees Kamminga1.19,5
67Kenickie KiteThomas Bos1.19,6
a5Jannie van TimRob de Vliegera
a1Handy WiseJan Thijs de Jonga

7. TopKip TCT Satellietkoers - prijs

 startnummer: paard:pikeur:tijd:
15Milo BiancoRob de Vlieger1.20,7
27Marco’s WishCees Kamminga1.20,9
31Bolton FaceFrank Van Den Berg1.21,0
42Mister BBFrans v.d. Blonk1.22,5
a3Malou SwagermanThomas Bos1.25,3
a4MassimohTom Kooymana
a6MadnessRuud Poolsa

8. De Nieuwe Huisuitruimer - prijs

 startnummer: paard:pikeur:tijd:
14Let’s Go BRJohn Dekker1.20,0
29Meghan FlevoCees Kamminga1.20,0
33AtlantaTom Kooyman1.20,0
47Lest Best WellJohnny Westenbrink1.21,6
51Kelsa EuropoortNiels van der Tol1.21,8
66Kas TrottatoreFinn Verkaik1.22,4
75KoraalRosalie Janssen1.23,3
88Keep the ChangeRuud Pools1.25,6
a2Lars CharismaJim Veldmana

9. Newport Breeding - prijs

 startnummer: paard:pikeur:tijd:
16CalaminthaRob de Vlieger1.21,0
29Durk M BokoFrans van der Blonk1.20,8
37Echo OldesonRuud Pools1.20,9
44Faday ScottThomas Bos1.21,8
58FuggedaboutitTom Kooyman1.21,1
65Hasta la VistaCaroline Aalbers1.22,0
710Call On Me RanaisDanny den Dubbelden1.21,2
81Gabor RaisJohn Dekker1.22,0
92Flavius BokoRick Wester1.22,2
a3Djoko’s WayEric Westervelda

10. Overdie Metals - prijs

 startnummer: paard:pikeur:tijd:
15Mireije CharismaDanny den Dubbelden1.20,7
24LovelylunaleviTom Kooyman1.21,5
39Money Maker BRThomas Bos1.21,8
46Llewillem BokoJohn Dekker1.21,8
53Huppe d’HertalsRob van Toor1.21,9
61Go with the FlowDennis Minnema1.22,6
78Louisiana RRuud Pools1.27,0
a2Kolk PChiel Bosa
a7Lorenzo Johnny Westenbrinka