logo - kopie

Uitslagen 06-06-2022

Uitslagen van de meeting van 6 juni 2022

Uitslagen van de koersen van maandag 6 juni 2022, 2e pinksterdag.

1. Maasland Vleeswaren - prijs

 startnummer: paard:pikeur:tijd:
13Maxima GreenwoodM.F. Rothengatter1.22,3
210Velten CoCo ChanelJ. Nummi1.22,7
36IbracadabraP.L.E. Wortel1.22,8
47MassimohT.H. Kooyman1.22,8
52MirakelR.T. de Vlieger1.22,8
69MujalinN. Jongejans1.25,9
75Moonshine MeadowJ. Baas1.27,2
81Lisboa RenkaMw. C.D. Aalbersa
98MadnessR.L. Poolsa
104Mats SchermerJ. van Rijna

2. Tim's Paleis - prijs

 startnummer: paard:pikeur:tijd:
14Levi EuropoortW.M.J. Brouwer1.20,2
29Cassidy BydMw. S. Stolker1.20,8
37Kiss and RideMw. H. Tjalsma1.20,9
43Joep SwagermanMw. C.E. van Ooijen1.21,0
56Ivy FortunaW. ten Brink1.21,2
68Hot Shot RobM.W.O. de Nooij1.21,5
710Gently BokoMw. G. Posthumus1.21,7
81LucasMw. E.M. Brunott1.21,7
92Johnny B GoodeMw. S. Wiedijk1.21,8
105KanonaMw. E.M. Mulder1.21,9

3. Schalkoort Deense Karren Driejarigen TCT Satelliet koers

 startnummer: paard:pikeur:tijd:
16Mister VredebestJ. van Rijn1.19,9
21Velten von StevenJ. Nummi1.19,9
33Montana Transs RB.J. Crebas1.20,6
44MixilaliaF.W. v.d. Blonk1.20,9
52Maintiendrez AmisS.A. Dassen1.21,1
65Mental B DarbyJ. Baas1.21,2

4. Hans en Trudy Goudsblom Kwartet

 startnummer: paard:pikeur:tijd:
14Arosa HazelaarJ.G. Veldman1.20,7
27LovelylunaleviT.H. Kooyman1.20,7
32Kelly BeuckenswijkN.H. van der Tol1.20,8
410Hira de Lahaye TFJ. van Rijn1.20,9
56Kyra BlueJ.P. Kloppenburg1.21,2
612Luigi Il MagoJ.T.S. Dekker1.21,3
79Velten StellaN. Jongejans1.21,7
811King FanaticF.W. v.d. Blonk1.22,7
95Go With The FlowMw. D. Pennekampa
104Kolk PC. Bosa
118Jewel ArmstrongR.L. Poolsa
12nsLlewillem Bokonsns

5. Dura vermeer - prijs

 startnummer: paard:pikeur:tijd:
11Lion’s WishN.H. van der Tol1.18,6
25Katie Mon AmieS.A. Dassen1.18,9
39Face ItJ.T.S. Dekker1.19,3
410Jonne CavalloMw. C.P. Timmer1.19,3
57Jacajoro JCJ. Westenbrink1.19,4
68Lexia BokoR. Wester1.19,5
76JumillaR.L. Poolsa
82Lisa AlkiR.T. de Vliegera
93Leo GSJ. van Rijna
104KairouanMw. C.D. Aalbersa

6. LVS Renault & Volvo - prijs

 startnummer: paard:pikeur:tijd:
13Happy New DayJ.G. Veldman1.19,5
22KarinMw. S. de Vries1.19,6
39Jewel StarlakeR.T. de Vlieger1.19,8
45Jet BiancoJ.T.S. Dekker1.19,8
57Hilto de BertrangeMw. C.D. Aalbers1.20,4
68Joan CollinsT.H. Kooyman1.20,4
710I’myournightmareL. Neels1.20,7
86Kees BiancoMw. J. Ruiter-Baas1.21,0
94Lest Best WellJ. Westenbrinka
101Koraal DC. Bosa

7. Schavemaker Transport Sprintkampioenschap van Nederland

 startnummer: paard:pikeur:tijd:
13Irish SteelJaap van Rijn1.16,8
24CalaminthaR.T. de Vlieger1.16,9
31FuggedaboutitT.H. Kooyman1.16,9
47Kenickie KiteT. Bos1.17,0
52Hulk VryenesseJ. Offeringa1.17,1
66Velten VersaillesJ. Nummi1.17,5
79Hollywood StarJ.H. Mieras1.17,6
85Djoko’s WayR.L. Pools1.18,5
9nsJank Sumerlandnsns

8. Merwerstaal Moerdijk Driejarigen TCT Satellietkorres

 startnummer: paard:pikeur:tijd:
14Mission HazelaarJ.H. Mieras1.23,4
26Velten ElisabethJ. Nummi1.23,5
32Mike KiteR.T. de Vlieger1.23,5
41Prince VrijthoutJ.T.S. Dekker1.23,6
55Montoya Transs RC.F. Kammingaa
6

9. CA de Groot Groep - prijs

 startnummer: paard:pikeur:tijd:
12Lincoln Transs RN.H. van der Tol1.17,7
21KissmequickM. Spin1.17,9
34Koen N KlasbakJ.G. Veldman1.18,1
47JulietteMw. C.D. Aalbers1.18,1
59Iowa RiverN. Jongejans1.18,3
63Ipson BokoD. Schneider1.18,3
76Jor di GrouT.H. Kooyman1.18,3
88Gerson BokoC. Hetteling jr.1.19,3
95Gufo GreenwoodC.W.A. Zijp1.20,0