logo - kopie

Uitslagen 18-09-2022

Uitslagen van de meeting van 18 september 2022

Uitslagen van de koersen van zondag 18 september 2022, Newport Breeding Nederlands Stayerskampioenschap

1. Jumbo Groenewegen - prijs

 startnummer: paard:pikeur:tijd:
14LucinaJim Veldman1.21,6
28JulietteCaroline Aalbers1.21,8
33Gently BokoSytske de Vries1.21,9
41N.L.O.Mats Wester1.22,0
56Face ItJohn Dekker1.22,0
67KanonaNiels Jongejans1.22,1
75Kees BiancoRob de Vlieger1.22,2
a2Wild NatureNiels v.d. Tol

2. Concredis - prijs

 startnummer: paard:pikeur:tijd:
12KairouanSamantha Stolker1.19,0
21Love is AllErik v.d. Bergh1.19,2
35Joep SwagermanChantal van Ooijen1.19,6
46KarinGretha Posthumus1.19,9
57Levi EuropoortYanick Mollema1.20,1
68Gufo GreenwoodCees Zijp1.20,4
a4Lovelu ArcticWillem Brouwer
a3Hilto de BertrangeGert Jan de Vries

3. Stal Vryenesse (Familie UIt De Bosch) - prijs

 startnummer: paard:pikeur:tijd:
110Luckystar FiliRuud Pools1.21,5
23Manuelas MissionJaan van Rijn1.21,6
34Macarius BokoThomas Bos1.21,6
46Hailey VipCaroline Aalbers1.21,6
55Mister WellJohn Westenbrink1.22,0
68I Am SpecialCees de Leeuw1.22,3
a9Ipsa LifeJohn Dekker
a1Misses WellDemi Veenstra
a7MassimohTom Kooyman

4. Viruma BV - prijs

 startnummer: paard:pikeur:tijd:
17Elliot CharismaDanny Brouwer1.17,7
22Goah d’IsereJim Veldman1.17,8
35Iowa RiverNiels Jongejans1.18,0
41Hind BeuckenswykJaap van Rijn1.18,3
58Goldrush HRuud Pools1.18,8
610Birbo CaparFrans v.d. Blonk1.19,0
73KissmequickNiels v.d. Tol1.19,0
84Jannie van TimRob de Vlieger1.32,2

5. Encis ICT Hoorn - prijs

 startnummer: paard:pikeur:tijd:
13King FanaticDjimmy Schneider1.20,4
28Ladies FirstTom Kooyman1.21,3
36Kyra BlueJaap Kloppenburg1.21,4
49KoraalJohn Dekker1.21,7
51Idonia KinglyNiels v.d. Tol1.22,3
64Lars CharismaJim Veldman1.23,0
72Go with the FlowDenise Pennekamp1.24,0
810LovelunaleviRuud Pools
a7Kelly BeuckenswijkThomas Bos
a5Madison FairMats Wester

6. Aannemersbedrijf De Boorder & Koreman - prijs

 startnummer: paard:pikeur:tijd:
13Hermine SophieRob van Toor1.19,6
21Keizer P BokoNiels Jongejans1.19,8
39Lois LaneJohn Dekker1.20,1
42Lisa AlkiRob de Vlieger1.20,2
54Koraal DFrans v.d. Blonk1.20,4
67Gaya VipRuud Pools1.20,6
78Jacajoro JCJohn Westenbrink1.22,0
85Jet BiancoCaroline Aalbers1.31,2
i6Lancome BokoTom Kooyman

7. Newport Breeding Stayerskampioenschap van Nederland

 startnummer: paard:pikeur:tijd:
18Durk M BokoFrans v.d. Blonk1.20,1
27Echo OldesonDanny Brouwer1.20,3
35Hasta la VistaCaroline Aalbers1.20,9
46CalaminthaRob de Vlieger1.20,4
59CadetJaap van Rijn1.20,6
63Hulk VryenesseThomas Bos1.21,2
72Gabor RaisJohn Dekker1.21,2
84Djoko’s WayEric Westerveld1.21,7
910Capital CharmRuud Pools1.21,5
a1HasardeuseTom Kooyman

8. Gerrits Recycling TCT Satellietkorres

 startnummer: paard:pikeur:tijd:
14Mick N. BokoTom Kooyman1.18,6
21Velten PrincipessaJaap van Rijn1.18,7
33Mister BBFrans v.d. Blonk1.19,9
47Mario FlevoNiels Jongejans1.20,5
56MadnessDanny Brouwer1.21,8
65Malou SwagermanThomas Bos1.21,9
a2Montoya Transs RCees Kamminga
a8MisterGoodNewsJim Veldman

9. Nico Hofman Memorial

 startnummer: paard:pikeur:tijd:
19Cassidy BydCaroline Aalbers1.20,4
27Johnny B GoodeJaap van Rijn1.20,6
33KayIngrid Vermeer1.20,7
44Lion’s WishNiels v.d. Tol1.20,9
58Piet de WitRob van Toor1.21,0
66Joan CollinsTom Kooyman1.21,1
72Lexia BokoSytske de Vries1.21,3
85Fip JuniorMats Wester1.21,4
u1GodricJim Veldman

10. Erkamp Projectservice Heiloo BV - prijs

 startnummer: paard:pikeur:tijd:
11Mark SchermerIngrid Vermeer1.20,0
24Esperanzp Dipo TFSytske de Vries1.20,1
36HequejuelaRuud Pools1.20,3
43Ids MassBo Sprengers1.20,7
57Huppe d’HertalsRob van Toor1.21,1
65Mike KiteRob de Vlieger1.22,0
79Velten StellaNiels Jongejans1.23,1
88Lest Best WellJohn Westenbrink1.24,6
910Java LandBjorn van Gheluwe1.27,9
a2Dream BurgerheideJim Veldman