logo - kopie

Uitslagen 10-04-2023

Uitslagen van de meeting van 10 april 2023

Uitslagen van de koersen van maandag 10 april 2023, 2e paasdag!

1. Maasland Vleeswaren - prijs

startnummer: paard:pikeur:tijd:
11Vasterbo CastorJaap van Rijn1.20,0
22ZaramamaPatrick de Haan1.21,4
36Navarone MeadowMicha Brouwer1.21,5
44Magic HanoverRob de Vlieger1.22,0
57Max ter SypeRon Kooyman1.22,8
69Mercury MeadowRick Wester1.23,7
710Malou SwagermanFrans v.d. Blonk1.24,1
85MazzeltofAad Pools1.24,2
98MirakelThomas Bos1.26,2
103Rspirit SBRobin Bakkera

2. TopKip TCT Satellietkoers

startnummer: paard:pikeur:tijd:
12Noah NewportMicha Brouwer1.20,1
28Zyclon DiamantRobin Bakker1.20,4
37Nanmara SupremePeter Wortel1.20,5
46Neptune NewportThomas Bos1.21,5
53Nance BBFrans v.d. Blonk1.21,8
61Niki Lauda CBas Crebas1.22,3
a4Notorious VSRuud Poolsa
u5Nikki HazelaarDion Tesselaaru

3. GCC B.V. - prijs

startnummer: paard:pikeur:tijd:
18Meghan FlevoRobin Bakker1.21,5
23KairouanMats Wester1.21,6
32Buena Vista BRMarco Spin1.21,8
45Joep SwagermanChiel Bos1.22,3
54Madoc WorthyMaykel den Dubbelden1.23,3
66I Love de BellandeMicha Brouwer1.23,6
71Lisa AlkiJim Veldmana
87Kommaar WellCaroline Aalbersa

4.Schalkoort Deense Karren - prijs

startnummer: paard:pikeur:tijd:
14Cotton Eye JoeNikita Menger1.19,1
21Johnny B GoodeSusan Wiedijk1.19,4
35Doc HolidayMarlene Matzky1.19,5
46Velten RevengeLinda Jongejans-Hamming1.20,5
57Hasta la VistaLuca van Toor1.20,6
62Gently BokoJoélle Kleijweg1.24,8
73Dream FashionKrista Timmera

5. Bentvelzen & Jacobs Sloopwerken - prijs

startnummer: paard:pikeur:tijd:
11Mona LisaRob de Vlieger1.20,2
29MaverickRobin Bakker1.20,2
37Gufo GreenwoodCees Zijp1.20,3
42Giant di MuchoJim Veldman1.20,4
53KiekeboeCees Hetteling jr.1.20,4
610LopptowmissJohn Dekker1.20,5
75Levi EuropoortJaap van Rijn1.21,0
88Jor di GrouJeroen Offeringaa
94N.L.O.Micha Brouwera
106Face ItRuud Poolsa

6. Overdie Metals Group - prijs

startnummer: paard:pikeur:tijd:
16Kiss of FireGert Jan de Vries1.19,3
25Cassidy BydSamantha Stolker1.19,8
32GodricKim Hagoort1.19,9
49Heine AttackWillem Brouwer1.19,9
53Kiss and RideHiltje Tjalsma1.20,0
61Lexia BokoFerry Hollander1.20,0
77Jannie van TimLotte de Vlieger1.20,9
88Eliot CharismaMariska Middelweerd1.20,9
n.s.4Indy StarlakeErik v.d. Bergh

7. Team Van Egmond B.V. - prijs

startnummer: paard:pikeur:tijd:
13Mozart BokoDjimmy Schneider1.21,1
28Lisboa RenkaCaroline Aalbers1.21,8
31Kas TrottatoreMats Wester1.22,4
42Helios KinglyNiels v.d. Tol1.22,7
54Mufasa H BokoErick Jusia1.22,7
610Juist WellJohn Dekker1.23,2
79Newton RenkaRobin Bakker1.23,3
85Ipsa LifeRuud Pools1.26,2
97Manza NewportJaap van Rijna
106Anabaa BrownRick Westera

8. Mammoet Nederland - prijs

startnummer: paard:pikeur:tijd:
3Mistral RicardoJaap van Rijn1.21,1
26Luigi Il MagoJohn Dekker1.21,4
34Kyra BlueJohan Kloppenburg1.21,9
48Marco’s WishRobin Bakker1.22,2
59Money Maker BRThomas Bos1.22,5
62Mister BBFrans v.d. Blonk1.22,6
71Mister WellRick Westera
87LovelylunaleviMicha Brouweri

9. Greenart Production Grote Paas Prijs

startnummer: paard:pikeur:tijd:
7Durk M BokoFrans v.d. Blonk1.20,1
21Goah d’IsereJim Veldman1.21,3
38Kimberly’s WishRobin Bakker1.20,7
43Karl BiancoRob de Vlieger1.21,6
54Goldrush HRuud Pools1.21,8
65Birbo CaparThomas Bos1.22,0
79Big BossMaykel den Dubbelden1.22,6

10. C.A. de Groot Groep - prijs

startnummer: paard:pikeur:tijd:
3Love is AllJim Veldman1.20,5
24KarinMarco Spin1.20,8
32King FanaticChiel Bos1.21,6
47Hilto de BertrangeCaroline Aalbers1.21,6
56Liberty TwikoCees Hetteling jr.1.21,7
65Keizer P BokoRuud Pools1.21,8
71Lou DiamondWieke Zwervera
n.s.8Lois LaneJohn Dekker